Razumem njeno plahost in naivnost, razumem otroško obnašanje, a vseeno ne bi rekla, da je bila protagonistka filma brez vsakršne karizme ter brez trohice temperamenta.
Razumem njeno plahost in naivnost, razumem otroško obnašanje, a vseeno ne bi rekla, da je bila protagonistka filma brez vsakršne karizme ter brez trohice temperamenta.
Naša stran uporablja piškotke za boljše uporabniško izkušnjo cookie policy