Od poletja se je vedno težko posloviti, a hkrati prehodna sezona vsako leto prinaša tako zelo lepe trende, da je to skoraj nekako grenko-sladko slovo.
Glede na to, da za oblačila znamo potrošiti res veliko denarja, je kar dobro, če so tudi investicija in ne le sezonska modna muha.
In naj še dodam, da je modra tako ali drugače hvaležna barva.
Žal se počasi izteka še eno poletje, letošnje sicer povsem drugačno, a vendar še vedno zelo lepo, vroče in predvsem sproščujoče.
Izpostavljam dva ključna kosa jeseni: trenč in krilo iz jeansa.
Doma je v Münchnu, v Nemčiji pa velja za pravo stilsko ikono.
Moj najljubši model, ker je tako enostaven in hkrati super šik, da ga sploh ne bi slekla.
Ženske nosimo nakit kot bi bil talisman, tudi za boljše počutje.
Pred leti nas je prevzel kot nenadni vihar, to leto pa smo si kavbojski stil privoščile le v manjših odmerkih ...















