Bela, mint, svetlo modra, roza so odtenki, ki sproščajo in poskrbijo za to, da ima dom pravo noto domačnosti in hkrati razkošja.
Berem, prižigam sveče, občudujem dnevno svetlobo, čistim stanovanje, urejam rože, premikam blazine, pišem dnevnik, kuham kavo, pečem dobrote, vadim make-up, kar me vedno zelo veseli.
S pohištvom imamo v Evropi zelo poseben odnos. Ko nekaj kupimo, je potem tako, da gledamo omaro do smrti, ali skoraj.
Saj veste, da za srečo ne potrebujete veliko, kajne? Včasih nasmeh, drugič objem, morda poljub, novo šminko ali parfum, sveže rože doma, roko, ki stisne vašo.
Ker je vikend že skoraj tukaj, razmišljam o večerji in obleki na pike. Kar tako, ker je dolgo nisem oblekla.
Tako sem si omislila inspiracijo, ki mi omogoča, da se vsaj virtualno družimo in malo poklepetamo. Kar tako, po žensko.
Tu in tam je kar dobro, če lahko vse skupaj odvržemo, se poslovimo in nabavimo kaj novega.
Sneg me je naredil neskončno srečno in upam, da ste na ta četrtek zelo srečne tudi ve.
Drage moje, želim vam veliko ognja in če že ne gori v kaminu, potem ga imejte vsaj v srcu.
Kdo ve, morda svojo iskrico najdem prav poleti v roza prikolici.















