Pošiljam vam objem in malo zvezdnega prahu, da boste danes še posebej magično razpoložene.
Ponovno dokaz, da je življenje čudovito, če se mu le prepustimo. In na ta čarobni december je najbrž že tako, da mu lahko tudi zaupamo.
In potem naj še kdo reče, da odrasli ne negujejo otroka v sebi!
Drage bralke, hvala, ker ste ob meni in naj bo ta četrtek še posebej čaroben.
Naj namignem, da smo v nizkem startu za velik projekt, o katerem boste prav kmalu izvedele veliko in sem prepričana, da nam je pisan na dušo.
In ko se zavrtite, drage moje, se spremenite v prave princese.
Nazdravim na vse konce in na še več novih začetkov ter na čudovito jesen, ki nam podarja toliko lepega.
Skratka: ta jesen je res lepa in nam prinaša toliko pozitivne energije, da smo ji lahko prav hvaležne.















