Objem in imejte lep četrtek.

Dolgoročno gledano ne gre, narava kliče, misli begajo, v sebi veš, da obstaja nekaj več in tako pride tvoja esenca ponovno na površje. 

Poletje je trenutek, ko se vse začne znova.

Pot do sreče je, tako kot pot v pekel, tlakovana z dobrimi nameni, zato lahko mirno verjamemo, da sreča ni toliko cilj, kot pa odločitev, niti ne namerna, a vedno premišljena.

Lepo je biti odklopljena in tako daleč od vsega.

Za v službo, v torbico, na letalo ali takrat, ko smo na dopustu: ta set je pravi must have poletja!

Tako da, drage moje, vzemimo si čas za lepe in pomembne stvari, čeprav se zgodijo le v glavi in z zaprtimi očmi, tudi to je nekaj!

Če nosite belo barvo, potem je najbrž tako, da se v njej dobro počutite.

Želim vam prijeten četrtek, ljube moje.

Če bi me kdo vprašal, kje sem zdaj, bi mu rekla, da prav tam, kjer mi je najbolj lepo.