Ne vem, koliko je zlomljenih src na drugi strani, a prav gotovo so, ker je življenje pač takšno, ne vedno bleščeče.
Še ena lepa Američanka s stilom (in odlično pričesko!).
In če ste v dvomu, malo poglejte na Pinterestu, saj je res ogromno inspiracij!
Srce je bogastvo, ki se ne prodaja ali kupuje, ampak je dano kot darilo.
Lahko samo dodam, da bi bili s temi kosi trenutki, ki jih preživljamo doma, še lepši.
Želim vam malo sence in veliko užitkov. Objem, kjerkoli ste.
In kot vedno je tukaj koda za vaš popust, če vam bo karkoli všeč.
Všeč mi je, ker se z modo igra ter je ne jemlje preveč resno, bolj po navdihu, kar se mi zdi edino prav.















