Stajling dneva: roza bomber

Bomber jakna je postala kos, ki mnogokrat spremlja moj vsakdan, saj jo najraje nosim z jeansom, tu in tam celo s krilom. Všeč mi je predvsem zato, ker me spominja na mladost in tovrstni “revivali” so mi prav gotovo pri srcu, saj doživljam močne spomine na obdobje, ki ga ne bom nikoli pozabila. Saj veste: prve ljubezni, bomber jakne, kavbojski škornji in majice z napisi so bili takrat zelo v modi, ker pa se vse vrača, je povsem normalno, da tovrstne kose najdemo tudi v današnji garderobi. Ta jakna mi je bila všeč zaradi puder barve in potiskov na hrbtnem delu. Zdela se mi je zelo ženstvena in se ji zato nisem mogla upreti. Kombinirala sem jo z zeleno barvo, ki bo v letu 2017 zelo prisotna, obula nizke čevlje (žal popolnoma neudobne, a to je povsem druga zgodba) in se pretvarjala, da je zunaj že 100 % pomlad. Upam, da jo tudi čim prej prikličem.

Moj stajling je slednji: bomber jakna Motivi, pulover Benetton, hlače JCrew, čevlji Dune, torbica Lefties, prstan s pentljo Accessorize, drugi prstan Mango, pas Ann Taylor.

Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak
Foto: Robert Krumpak

Lorella Flego
Obožujem biti ženska in tega ne bi zamenjala za nič na svetu. Moda mi je bila položena v zibelko, v njeni družbi pa mi ni nikoli dolgčas. Glitter.si je moj osebni pogled v svet, ki je včasih rožnato obarvan, drugič diši po človeških odnosih in psihologiji, tretjič je lahkoten in prijeten, kot bi se nahajal na krilih kačjega pastirja.