Katerega pa bi ve izbrale?

Želim vam, da danes pridete čim prej domov, da bo četrtek dovolj kratek za dobro kavo v dnevni sobi, copate in zanimivo knjigo v naročju.

Imate tudi ve svojega najljubšega?

Močno vas objemam, kjerkoli ste.

Mimogrede: hvala, ker ste.

Nekoč, kdo ve, mi morda tudi uspe.

In ne, se še ne poslavljam, deloma tudi zato, ker je v mojem srcu tako ali drugače vedno poletje.

V tej barvi je nekaj magičnega.

Za vse tiste, ki doživljajo poletje tako kot jaz: popolna sezona, v kateri je možno vse.

Ko sedim pri morju in samo poslušam valove, vem, da mi prav nič ne manjka.

Bela je barva poletja, ne le tega, temveč vsakega.

Nujno je, da okoli sebe ustvarimo čarobno atmosfero, a me to znamo, kajne?