Želim vam, da danes pridete čim prej domov, da bo četrtek dovolj kratek za dobro kavo v dnevni sobi, copate in zanimivo knjigo v naročju.
In ne, se še ne poslavljam, deloma tudi zato, ker je v mojem srcu tako ali drugače vedno poletje.
Za vse tiste, ki doživljajo poletje tako kot jaz: popolna sezona, v kateri je možno vse.
Ko sedim pri morju in samo poslušam valove, vem, da mi prav nič ne manjka.
Nujno je, da okoli sebe ustvarimo čarobno atmosfero, a me to znamo, kajne?















