Najbrž je tako, da sneg umiri dušo in pospravi misli.
Želim vam miren preostanek tedna in veliko čarobnega.
Detajli in majhne stvari so tisto, kar šteje. Tega ne gre pozabiti.
Rada bi vedela, da bo tudi Sofia, ko bo velika, ohranila to tradicijo.
Pošiljam vam barve, ker zna biti november malo bolj siv, a nič zato, če imamo v srcu svetlobo.
Če bo pri meni doma tako lepo, se zna prav zgoditi, da ne bom šla več nikamor.
Srčno upam, da je tudi v vašem življenju kakšna super fajn.















