Stajling dneva: elegantna koktajl obleka

Drage bralke in čudovite ženske,

če vsaj malo verjamete v čarovnijo in magične stvari, ki se skrivajo v naravi, potem veste, da je ta teden zelo poseben. Jutri je solsticij in to je čas, ko so vse energije prebujene, na vrhuncu in v pričakovanju novih sprememb. To je čas, ko vilinski svet odpira svoja vrata in ko sem za vikend sedela na terasi v hišici v gozdu, me je prešinilo, da prav gotovo nisem sama. In res je, okoli nas je vse polno življenja, v nas je, da zaznamo nove poti in sebe vzamemo v roke. Držim pesti, da bo teden poln čarobnosti za vse nas in da bomo prav jutri znale ujeti nov ritem ter s hvaležnostjo in toplim pričakovanjem objele vse vile, ki nas čuvajo.

Želim vam brezhibno potovanje onkraj sonca.

Za stajling dneva sem izbrala elegantno obleko za posebno priložnost. Ker je zdaj čas porok in vrtnih zabav ter druženja na terasah, sem pomislila, da je vsaka izmed nas v iskanju prave obleke, ki bi jo naredila še lepšo. Naletela sem na zelo poseben odtenek zeleno turkizne barve in ga dopolnila z zlato. Od rokavov do naborkov, na tem modelu mi je všeč vse, pa še delo oblikovalcev s Hrvaške, Zadranke Maje Živković in Sandija Babića, ki imata na svoji spletni strani res veliko lepih modelov za koktajl priložnosti. Vabljene k ogledu.

Moj stajling je sledeč: obleka Charm&S, torbica Rebecca Minkoff, sandali Twinset Milano, zapestnica JCrew, prstani Asos.

Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Foto: Zen
Lorella Flego
Obožujem biti ženska in tega ne bi zamenjala za nič na svetu. Moda mi je bila položena v zibelko, v njeni družbi pa mi ni nikoli dolgčas. Glitter.si je moj osebni pogled v svet, ki je včasih rožnato obarvan, drugič diši po človeških odnosih in psihologiji, tretjič je lahkoten in prijeten, kot bi se nahajal na krilih kačjega pastirja.