Ne jutri, niti čez eno uro ali zvečer. Takoj.
Če pa ste slučajno v čudnem obdobju, vedite, da bo mimo.
Veselim se naslednjega obiska in hkrati upam, da se zgodi čim prej!
Če bi po eni strani rada, da bi poletje trajalo za vekomaj, bi po drugi raztegnila december vse tja do aprila.
Naj bo ta četrtek takšen: spokojen in dišeč po novih stvareh, ki so prav za vogalom.
Za vse, kar smo do sedaj naredile, in vse, kar še pride.
Nekaj zaključujemo in nekaj začenjamo, mnogokrat v temi in tišini, sami s sabo. A če dobro pomislite, so to najlepši trenutki.
Mirno, spokojno, s toplo čokolado v roki.
Objem vsem, moje bojevnice.















