Včasih potrebujemo le malo več nežnosti.

Uživajte četrtek in naj bo vse dobro, dišeče, prijazno in noro naše.

Ko je vse sivo, je kar prav, da vsaj me blestimo!

Vedno se zelo veselim lepega vremena.

Občutek imam, da bi pristajala vsem.

V primeru težav s prebavo se ga priporoča zjutraj, na tešče.

Življenje je tako kratko, da nanj res ne smejo vplivati tisti, ki nas sploh ne poznajo.

Z eno besedo: čudovito!

Zdaj, ko smo izbrale vse kose, lahko pride tudi lepo vreme, kajne?

Pobrskali smo med najbolj iskanimi modeli. 

V svoji omari pogrešam roza špagarice in zdi se mi, da o njih ne bom prav dolgo razmišljala!

Prešinilo me je, da so Razočarane gospodinje živele na ulici Wisteria Lane in bog ve, zakaj je nekdo pomislil, da je glicinija, tako nežna in čudovito vijola, podobna tem norim ženskam.