Danes sem se ustavila pri treh lepoticah, ki na svoj način krojijo zgodovino mode.
Če potegnem črto, lahko rečem, da so nam te ikone lepote podarile nekaj lekcij, vesela sem, da je temu tako, ker me moda vsak dan pošlje v šolo, dobro je, da se kaj pametnega naučim.
Kdo ve, morda svojo iskrico najdem prav poleti v roza prikolici.
Srčno upam, da boste z mano do konca in da boste v očeh imele bleščice, tako, kot jih imam jaz.
Dokler nas skrbi, kaj si drugi mislijo o nas, je tako, da jim tudi pripadamo.
Tako sem tudi ta teden razmišljala o osebnih pravilih, ki se jih bom držala, tu in tam pa jih bom tudi kršila, ker nisem popolna, zato imam dober izgovor.
Najdite tisto, kar vas osrečuje, in delajte na tem, da bo tega čim več!
Usnjeni dodatki dodajo piko na i, barve ambienta pa so mi kar sledile ali jaz njim, odvisno od zornega kota.
Vedno imejte v mislih, da če ste v določeni situaciji, jo lahko tudi premostite, o tem ni dvoma, drugače vam ne bi bila položena v zibelko. Morda vam ni všeč, a vas ne bo pokopala, tega ne pozabite.
Poznate svoje želje, ambicije, veste, kaj vas naredi srečne in katere so stvari, ki jih ne marate? Pomembno je vedeti.















