Še ena super simpatična ženska s stilom 50+, ki jo z veseljem delim z vami.
Če želite pletenino malo popestriti, ji mirno dodajte broško.
Pri DM-u so tokrat pripravili zelo posebno iniciativo.
In če se odločite za vse tri, tudi prav, ne bo vam žal!
Nevtralne barve in dobri kroji, stilsko dovršene silhuete in smisel za eleganco.
Še čakam na ta magični trenutek ...
Čeprav je nisem videla brez sončnih očal, imam občutek, da je 100 % avtentična.
Vse se je uskladilo, tudi nebo in morje.
Total look zna biti dokaj zahteven, a če se odločimo le za oči ali samo za ustnice, je rezultat vedno šik.















