Zbudila sem se drugačna. Morda zato, ker sem se končno spoprijateljila z življenjem in tem, kar se v meni dogaja.
Ne bi rada zamudila življenja, ker je prelepo.
Vam, drage bralke, podarjam najlepšega, ker vem, da si ga zaslužite.
Zelo udoben, mehak in nosljiv tudi s supergami, je postal moj nujen kos te pomladi.
Drage moje bralke, upam, da sanjate dovolj in da ste vedno na čarobni poti.
Vprašanje ostaja v zraku, ker ne najdem nikogar, ki bi mi lahko odgovoril.
Med rjuhami in s skodelico vroče kave na nočni omarici.
Drage moje, saj veste, kako je s tem, iz svoje kože človek pač ne gre.
Nikar ne pozabite, da je zadnja stvar, ki zraste na sadnem drevesu, prav sadež, kar bi nam moralo povedati veliko o tem, kako ne smemo nikoli obupati.















