Poskusite, morda boste navdušene!
Potem potrebujete še pinceto in dokaj mirno roko. Vaja dela mojstra.
Odstranimo tisto, kar nas boli, in s polnimi rokami vzemimo tisto, kar nam pripada.
Pa smo ga dočakali, zadnji dan tega groznega, nesrečnega leta.
Izbrala je udobnost namesto razkošja.
In veste, kaj delam te dni? Iščem enakega za Sofio. :-)
In seveda je na koncu najbolj pomembno to, da se s svojimi očali dobro počutite.
Prav takšen: lep in za vsak dan, povrh vsega v treh barvah!















