Morala vsega pa je, da bi šla na dopust in če ste za, vas vzamem zraven; prav vidim filmski prizor, ko samo obesimo na vrata napis "Pridem takoj" in nas potem ni deset dni.

Če malo pogledate poulično modo, vam bo jasno, da mladina ni slepa, pa tudi gluha ne. In si upa tako, kot si me nismo. Naši moški pa še manj, kar ni nujno slabo, kajne? 

Brez hlač pač ne gre in res jih danes ženske veliko nosimo, za vse priložnosti. Najbrž so se tudi zato tako razvile in postale nujen del poletne garderobe.

Eleganca je namreč, kako nosimo obleko in kako se v njej počutimo. Drugi faktor je zelo pomemben, saj v kolikor se ne počutimo dobro, niti ne žarimo.

Vse je zelo lahkotno in mehko padajoče, zato tudi udobno. To je moj prvi pozdrav pomladi.

Peta je torej tanka ali debelejša, vsekakor dokaj stabilna in tudi nosljiva. No, nekateri modeli res niso posrečeni, a vse skupaj je stvar okusa.

Vijolična je barva umetnikov, norcev in tistih, ki si preprosto upajo.

Hladna sezona je v znamenju kožnih tonov, pa tudi klasičnih jesenskih barv in seveda barve merino cool, ki je mešanica sive in lila.

Mnogo žensk še vedno misli, da je midi krilo kos, ki postara. Ali ga je pač težko nositi zaradi dolžine, ki ni niti dolga niti kratka. Napaka!

V pričakovanju vsega lepega sem se tokrat odločila za lila barvo in modro baby blue ter tako izbrala sebi zelo ljuba odtenka, ki sta letos tudi izredno aktualna.

Ker prihaja čas porok, nas bodo morda povabili na tako pomemben dogodek in si bomo lahko omislile kaj noro lepega. Seveda tudi na tem področju obstajajo pravila in jasno je, da jih je dobro upoštevati.

Marec diši po pomladi in popolnma novi garderobi. Diši po pastelnih barvah in belih sandalih, po platnenih supergah in prostih vikendih, ki jih bo tako ali drugače premalo.