Danes je moja ljuba Nama končno odprla svoja vrata.
Čeprav sem sama mlajša od Suzanne si z njo delim zelo podoben pogled na svet in pisanje.
Letos ostajajo živahen in zanimiv trend tople sezone, saj jih videvamo povsod.
Marsikdaj je tako, da napolnimo svoj čustveni nahrbtnik z lažnimi "rada te imam" in praznimi "ljubim te".
Tako imam zdaj še eno ljubko žensko z veliko začetnico, ki mi je polepšala dan.
Če ne bi bilo žensk, ki bi bile zadovoljne z drobtinami, ne bi bilo niti ljudi, ki bi svoj ego, na ta račun, tako noro napihnili.
Osebno menim, da obstaja primerna obleka za vsako postavo.















