Pa je teden znova naokoli in mi še vedno v večini ostajamo doma. Že res, da se je te tedne oziroma mesece svet takorekoč povsem zaustavil, a to še ne pomeni, da modna in lepotna scena nista pripravljeni na vroče mesece, ki so pred nami.
In kot vsaka super pametna ženska ima tudi Elizabeta kup plaščev, ki sodijo zraven. Seveda v barvah.
In potem dodajte kakšen večji kos nakita za piko na i.
Tako si vsaj virtualno lahko ogledamo majhen del ponudbe.
Nima meja in zna zelo tvegati, a na koncu je na njej vse izvedljivo in tudi všečno.
Ta barva mi je noro všeč, tako kot bel blazer, ki gre z mano praktično povsod.
Trenutno stanje vse bolj in bolj zadeva tudi modno in lepotno področje, kar pa se ne odraža zgolj pri prodaji, predstavitvah in revijah, temveč je iz tedna v teden zaslediti tudi vse manj kampanj.
Nekateri bolj, nekateri nekoliko manj, pa vendar vsi po vrsti precej neprivlačni za žensko telo oziroma obraz.
Ker so tako lahkotne in nosljive, v njih pa delujemo tudi izredno urejeno.
V letošnji pomladi je torej pozornost tudi na nogah.
Jaz sem že del te zgodbe, ko me spustijo, bom zavriskala kot otrok sredi igrišča. Joj, komaj čakam!















