Mnogokrat se je že zgodilo, da so me želeli ustaviti, a potem sem sama pri sebi ugotovila, da ne moreš ustaviti nekoga, ki ima toliko ciljev, energije in želja, da vedno najde svojo pot.
Mnogokrat se mi je denimo zgodilo, da sem napadla hladilnik pozno zvečer, običajno s salamo, zjutraj pa se je vsak kos salame poznal pod mojimi očmi, seveda v obliki zabuhlosti.
Uživajte to čudovito obdobje, ker se ne bo ponovilo, a to seveda ne pomeni, da tisto, kar pride, ne bo zanimivo.
Kdo ve, morda svojo iskrico najdem prav poleti v roza prikolici.
Dokler nas skrbi, kaj si drugi mislijo o nas, je tako, da jim tudi pripadamo.
Tako sem tudi ta teden razmišljala o osebnih pravilih, ki se jih bom držala, tu in tam pa jih bom tudi kršila, ker nisem popolna, zato imam dober izgovor.
Najdite tisto, kar vas osrečuje, in delajte na tem, da bo tega čim več!
Vedno imejte v mislih, da če ste v določeni situaciji, jo lahko tudi premostite, o tem ni dvoma, drugače vam ne bi bila položena v zibelko. Morda vam ni všeč, a vas ne bo pokopala, tega ne pozabite.
Pošiljam vam objem in malo zvezdnega prahu, da boste danes še posebej magično razpoložene.
Nikoli ni prepozno postati to, kar bi lahko bili, in ni naključje, da pišem o tem na začetku leta.















