Za vas sem izbrala nekaj outfitov, ki so zelo lepi, in zdaj vam bom povedala, zakaj.
Vzemite si 20 minut časa za vse, kar je lepo, in nikar ne pozabite, da veliko dobrega še pride!
Outfit je zelo zimski in zdi se mi, da je tudi primeren za današnje vreme.
Želim vam prijeten ogled in tudi malo sanjarjenja, ki nikoli ne škodi.
Moj namen ni, da bi koga užalila, daleč od tega, a se že pol ure matram z naslovom članka in zdi se mi, da je ta najbolj primeren.
Tako, drage moje, tukaj je še ena modna zgodba.
Načeloma jih ne uporabljamo za vsak dan, a predstavljene kombinacije so dokaz, da grešimo.
Sicer pa, saj veste, kanček Chanela resnično ne škodi.
Če vedno gledaš proti tlom, potem ne misli, da boš našel mavrico.















