"Felpe" morajo biti bombažne, saj je dobro, če jih lahko vržemo v stroj.
Ljudi ne bom zamudila, ker se trenutki ne vrnejo in preprosto odidejo. Kot mi sami.
V moji omari jih je veliko in ko pospravljam, jih prav težko odstranim, saj vedno pridejo prav.
Selvaggia zase pravi, da ni fotomodel, temveč realna ženska.
Najprej je tako, da lahko že danes postavite sebe na prvo mesto, in to brez posebnega razloga.
Dokler traja lepo vreme, lahko resnično uživamo!
In vse je ponovno na svojem mestu, točno tako, kot mora biti.
Morda je to tudi priložnost, da osvežimo omaro in garderobo.
Kar vidite v drugih, je zelo pogosto prisotno tudi v vas.















