V pričakovanju novih, zanimivih in elegantnih outfitov je to, zaenkrat, vse. Kaj naj dodam? Prav lepo je biti ženska, kajne?
In potem naj še kdo reče, da odrasli ne negujejo otroka v sebi!
Imela sem se zelo lepo in prav super bi bilo, če bi bil lahko vsak december takšen.
Zato verjamem, draga dekleta, da se pod možatim videzom, poudarjenim z dolgo brado, skriva tudi kakšna mehka duša, ki bo z vami z veseljem pogledala Titanic in vam mogoče prav s svojo mehko brado z lic popivnala solzico.
Zelo uživam, drage moje, in srčno upam, da tudi ve!
Drage bralke, hvala, ker mi sledite. Upam, da bo tudi nocojšnja oddaja čarobno potovanje za dušo. Uživajte.
Ko je bila jelka končana, je Sofia pridrvela v dnevno sobo.
Tako se je začel moj dan: s hvaležnostjo, ker preprosto sem.
Izbrala sem belo, ker se v njej počutim odlično in v tej mrzli sezoni me navdušujejo predvsem pletenine.
Obiskala sem Hairspa v Ljubljani in se prepustila varnim rokam Borisa, ki je kot običajno naredil čarovnijo, oziroma, kot je sam povedal, botox za lase. Smešno? Niti ne, ker deluje!
Drage bralke, hvala, ker ste ob meni in naj bo ta četrtek še posebej čaroben.















