Vse še pride.

Zato smo ljudje tako posebni. Ker smo samo deloma narejeni iz mesa, vse ostalo je v zraku.  

Kombinirala sem ga s čudovito obleko z živalskimi potiski in zanimivo, kako so ti še vedno aktualni, tudi v topli sezoni.

Jaz iskreno mislim, da bo, ko bo vse to za nami, na svetu veliko boljših ljudi.

Poskusila sem res veliko krem, mask in pilingov za obraz, nekateri so bili dobri, drugi povprečni, tretji vrhunski. Bioeffect linija sodi v sam vrh.

Drage moje, objem, globok in pristen, ker bo vse dobro.

Življenje je čudovito in zdaj vemo, da ga je treba slaviti vsak dan.

In na koncu bo tako, da bomo ponovno skupaj. 

Ta barva mi je noro všeč, tako kot bel blazer, ki gre z mano praktično povsod.

Obdobje karantene je ogledalo, ki nam ga je vesolje postavilo pred obraz.

In bela je nekakšen simbol brezhibne sreče, saj predvsem sebi želim sporočiti, naj se preveč ne sekiram, ker bo vse mimo.