Za nami je še en tistih vremensko precej nepredvidljivih poletnih tednov, ki počasi že nakazuje na prihod naslednje, hladnejše sezone. Slednje vse glasneje poudarjajo tudi skoraj vse modne hiše, a vendar poletna sezona še ni rekla zadnje. Med tokratnimi novičkami je kar nekaj zanimivih sodelovanj, zato poglejmo, katere so tiste, ki so te dni vzbudile največ pozornosti:
CHANEL
Model Mona Tougaard je tokrat glavni obraz jesenske kampanje modne hiše Chanel, postavljene na prelepe pariške ulice.


AIGNER
Pri Aignerju pa so se v novo kampanjo hladne sezone odločili vključiti vsem dobro poznani supermodel Heidi Klum.


LEVI’S X BEYONCE
Dolgotrajna kampanja REIIMAGINE znamke Levi’s tokrat ob zaključku predstavlja posebno kolekcijo The Denim Cowboy, nastalo v sodelovanju s pevko Beyonce.


GUESS JEANS
Zapeljivo denim podobo nam te dni predstavlja tudi znamka Guess Jeans, namenjena pa je letošnjemu vročemu poletju.


JEAN PAUL GAULTIER X CROCS
Še eno presenetljivo sodelovanje tokrat predstavljata Jean Paul Gaultier in obutvena znamka Crocs, ki sta “preoblekla” nekatere njihove najpopularnejše modele, kot sta Classic in Bae Clog.


FENDI
Še ena klasika v sodobni podobi prihaja s strani modne hiše Fendi, kjer njihov ikonični model Spy v novi kampanji razkazujejo modeli Amelia Gray, Gabbriette ter Xiao Wen Ju.


KURT GEIGER
V popolnoma zimski zgodbi pa se je tokrat znašla Emily Ratajkowski, kjer pozira za jesensko kampanjo znamke Kurt Geiger.

CLE DE PEAU BEAUTE
In za zaključek tokrat še skok v svet luksuzne kozmetike, kjer je ambasadorka znamke Clé de Peau Beauté postala igralka Nicole Kidman.
