Za nami je še en prečudovit majski teden in tudi ta prinaša kar nekaj modnih in lepotnih novosti.

Za nami je še en prečudovit majski teden in tudi ta prinaša kar nekaj modnih in lepotnih novosti.
Lepotne smernice so tokrat obrazu namenile izredno naraven look, našim ustnicam pa pridih sočnega sadja. Odtenki rdeče in roza namreč močno spominjajo na marsikatere odlične sadeže teh mesecev.
Modne, pa tudi lepotne bleščice so ta teden zasijale v vsej svoji očarljivosti. Zahvala gre seveda predvsem dogodku Met Gala.
Lepota naravnega narekuje gole veke, vsaj tako se zdi. Prav zato tudi to novo sezono obstaja ogromna paleta izredno nevtralnih, svetlih senčil, ki našim vekam podarjajo povsem naraven look.
Spomladanska lahkotnost nas bo tokrat pozdravila v družbi udobja in elegance, kjer bodo kroji večkrat oblikovani balonasto.
Morda bi pričakovali, da bo ta teden tudi v svetu mode in lepote minil tišje, skoraj brez novosti, pa vendar temu ni povsem tako.
Praktičnost torej, v družbi modnega. To najdemo tudi pri mnogih tokratnih trendih, kjer poleg boho stila, retro kosov in mnogo klasike blestijo tudi obleke in krila, v novi sezoni zelo pogosto obogatena z žepi.
Izpostavimo torej omamno karamelno rjavo, ki se več kot odlično prilega klasikam spomladanske in poletne sezone, kot so na primer pasteli.
Za nami je še en spomladanski teden, vsekakor toplejši, a hkrati še vedno vremensko povsem nepredvidljiv. Modne bleščice ta hip že glasno pripovedujejo o novostih letošnjega poletja, celo naslednje jeseni.
Morda se te dni še ne zdi povsem, a vroča sezona je bližje, kot bi si mislili. V zraku je že čutiti naboj toplejših mesecev, sončni žarki dobivajo moč in narava je že v celoti posuta s cvetjem.