Tiho prefinjenost je tokratno hladno sezono še kako dokazala prav temna, bordo rdeča, katero smo do danes opazile že prav povsod. In tokrat si je našla kar nekaj prijateljic, s katerimi deluje čudovito usklajeno.
Vsaj prva polovica pomladi bo napolnjena tudi s semiš usnjem, saj gre za izredno prefinjen material, dobro prilagojen mnogim priložnostim.
Gre za izjemno mehke in hkrati nosljive primerke, ki jih bomo nedvomno nosile vse tja do pozne pomladi.
Letošnja zima ostaja prežeta s črnino, ne glede na priložnost ali generacijo. Z njo nekako ohranjamo klasično podobo, vsestranskost in močno prilagodljivost.
Toplo, ženstveno in brezčasno – toffee je nova definicija sodobne elegance.
Parfumov je na pretek, a tukaj je ožji izbor posebnih dišav, ker si vsaka izmed nas želi biti prav to: posebna.
Avgustu danes že mahamo v slovo ter odprtih rok pozdravljamo september in z njim prihajajočo jesen ter vse njene modne in lepotne novosti.
S pravilnim stiliranjem in prilagajanjem sodobnim okusom lahko ta trend deluje elegantno in sofisticirano, ne glede na obliko postave.
Schiaparellijeva kolekcija jesen/zima 2025–2026 je več kot le modna revija – je sporočilo o ženski identiteti, moči in estetiki.
Pariški teden mode je kot običajno odprla Stella McCartney s svojim vegansko-ekološkim pristopom, ki že od nekdaj odlikuje njeno osebno etiko in etiko znamke.
